Utomhusmatta Flexigarden Exotisk 130x180 cm
1 049 kr
30 dagars prisgaranti

Exotisk 130x180 cm
1 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Härlig utomhusmatta från Flexigarden som är perfekt för terassen, balkongen, växthuset eller uterummet som skapar en mer ombonad känsla. Mattan är mjuk att gå på, tål vatten och kan tvättas i maskin. Den har även ett antihalkskydd på undersidan. Tillverkad i polyester.
Varumärke
FlexigardenBeskrivning
Härlig utomhusmatta från Flexigarden som är perfekt för terassen, balkongen, växthuset eller uterummet som skapar en mer ombonad känsla. Mattan är mjuk att gå på, tål vatten och kan tvättas i maskin. Den har även ett antihalkskydd på undersidan. Tillverkad i polyester.
Utomhusmatta från Flexigarden som passar både på altan och uterum. Mattan är vattentålig med tryckta mönster, UV-tålig och tvättbar. Mattan finns i flera olika tryckta härliga mönster och färger.
Egenskaper
| Varumärke | Flexigarden |
| Art.Nr. | 13597000001 |
| Mönster | Exotisk |
| Mått | 130x180 cm |
| Färg | Flerfärgad |
| Material | Polyester |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Utomhusmatta |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 130 cm |
| EAN-nr | 7393031119548 |


