Utomhusmatta KM Carpets Pampero
fr.1 369 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pampero
1 369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pampero från KM Carpets är en flatvävd matta med en fin struktur och mörkgråfärgad bottenfärg med matchande langettering.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Pampero från KM Carpets är en flatvävd matta med en fin struktur och mörkgråfärgad bottenfärg med matchande langettering.
Skapa en ombonad, mysig känsla och låt din terrass få ett lyft med en snygg matta som dessutom är slitstark och skön att gå på. Eller varför inte låta mattan lyfta upp ditt hem med sin tidlösa design. Mattan passar lika bra i vardagsrummet som under matbordet eller på verandan. Eftersom Pampero är tillverkad i 100% polypropylen och inte innehåller några jutetrådar, så innebär det att mattan tål väta och därför passar lika bra inomhus som utomhus. Då Pampero inte har någon tät lugg där smuts kan fastna, så är den tacksam att rengöra och dammsuga.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Mått | 140x200, 160x230, 200x290, 240x340 cm |
| Material | Polypropylen |
| Serie | Pampero |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,8 cm |
| Typ | Utomhusmatta |
| Färg | Charcoal, Creme, Grå, Linne, Natur, Taupe |
| Längd | 200, 230, 290, 340 cm |
| Bredd | 140, 160, 200, 240 cm |
