Plastmatta Horredsmattan MarkisGrå, 50x70 cm
360 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått (cm):
50x70
Färg:
Grå
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markis är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Markis är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 148111-A050 |
| Mått | 50x70 cm |
| Färg | Grå |
| Längd | 70 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Stil | Randig |
| Material | PVC |
| Serie | Markis |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Plastmatta |
| EAN-nr | 7392777859510 |

