Plastmatta Horredsmattan MarkisSvart, 70x100 cm
720 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x100 cm
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markis är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Markis är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 14814-A100 |
| Mått | 70x100 cm |
| Färg | Svart |
| Längd | 100 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Stil | Randig |
| Material | PVC |
| Serie | Markis |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Plastmatta |
| EAN-nr | 7392777859732 |

