Plastmatta Horredsmattan MarkisSvart, 150x200 cm
3 060 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått (cm):
150x200
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markis är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Markis är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 14814-D200 |
| Mått | 150x200 cm |
| Färg | Svart |
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Stil | Randig |
| Material | PVC |
| Serie | Markis |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Plastmatta |
| EAN-nr | 7392777859831 |

