Sanremo Canopia by Palram UterumVit 3X4,25 m
57 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
425 cm
Färg:
Vit
Längd:
295 cm
BelysningskitBelysningskit Canopia by Palram
891 kr
Uterum
Vit 3X4,25 m
57 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sanremo Canopia by Palram Uterum gör att du kan ha ett mysigt utomhusliv och skapa extra plats som du har glädje av hela året.
Varumärke
Canopia by PalramBeskrivning
Sanremo Canopia by Palram Uterum gör att du kan ha ett mysigt utomhusliv och skapa extra plats som du har glädje av hela året.
Njut av enkel vädring och passage med dubbla skjutdörrar på tre sidor. dörrarna är låsbara och utrustade med en huvudnyckel för säkerhet. kristallklara akrylväggar skyddar mot uv-strålar och erbjuder utmärkt ljustransmission.
enkel montering och underhåll
sanremo uterum är designat för enkel gör-det-själv-montering med förmonterade dörrar och ett click-n'-lock-taksystem. det är inte nödvändigt att gå upp på taket under montering, och det inbyggda takrännsystemet säkerställer effektiv vattendränering.
för att maximera upplevelsen, överväg att köpa till ett ljuskit med dolt kablage för elegant och energieffektiv belysning. dessutom kan du köpa ett set med dubbla aluminiumprofilskjutdörrar för en sömlös och modern fasad.
specifikationer
- nettovikt i kg: 220.7 kg
- material: polycarbonat, aluminium & stål
- produkthöjd cm: 285-310 cm
- produktbredd cm: 425 cm
- produktdjup cm: 295 cm
enkel montering och underhåll
sanremo uterum är designat för enkel gör-det-själv-montering med förmonterade dörrar och ett click-n'-lock-taksystem. det är inte nödvändigt att gå upp på taket under montering, och det inbyggda takrännsystemet säkerställer effektiv vattendränering.
för att maximera upplevelsen, överväg att köpa till ett ljuskit med dolt kablage för elegant och energieffektiv belysning. dessutom kan du köpa ett set med dubbla aluminiumprofilskjutdörrar för en sömlös och modern fasad.
specifikationer
- nettovikt i kg: 220.7 kg
- material: polycarbonat, aluminium & stål
- produkthöjd cm: 285-310 cm
- produktbredd cm: 425 cm
- produktdjup cm: 295 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Canopia by Palram |
| Art.Nr. | HF540-000 |
| Färg | Vit |
| Typ | Sanremo |
| Längd | 295 cm |
| Vikt | 220,7 kg |
| Bredd | 425 cm |
| Tjocklek | 295 cm |
| Höjd | 285 cm |
| Material | Polycarbonat, aluminium & stål |
| EAN-nr | 7290108130126 |









