Badhatt Kirami Tubhat Lynx Tuft
fr.599 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tubhat Lynx Tuft
599 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badhatt Kirami Tubhat Lynx Tuft är en äkta finsktillverkad badhatt av konstgjord filt. Badhatten skyddar huvudet i kallt väder, håller förtretliga insekter på avstånd och skapar en glad stämning. På vintern rekommenderas badhatten för att hålla huvudet varmt och minska risken för sjukdom. Materialet är grå konstgjord filt.
Varumärke
KiramiBeskrivning
Badhatt Kirami Tubhat Lynx Tuft är en äkta finsktillverkad badhatt av konstgjord filt. Badhatten skyddar huvudet i kallt väder, håller förtretliga insekter på avstånd och skapar en glad stämning. På vintern rekommenderas badhatten för att hålla huvudet varmt och minska risken för sjukdom. Materialet är grå konstgjord filt.
Grå badhatt med ståtliga lodjursöron sätter en animalisk prägel på dina badstunder.
Egenskaper
| Varumärke | Kirami |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Längd | 320 mm |
| Serie | Lynx |
| Produkttyp | Badhatt |
| Vikt | 0,14 kg |
| Tillbehörssort | Roliga |
| Färg | Grå, Rosa |
| Material | Filt |
