Reglerbart Luftspjäll Kirami till Vedkaminens Lucka
Rek. pris 575 kr
529 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till Vedkaminens Lucka
529 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Reglerbart Luftspjäll Kirami till Vedkaminens Lucka är ett luftspjäll till Kiramis vedkaminer. Komplettera vedkaminen med detta praktiska luftspjäll för att enkelt reglera draget (lufttillförseln) och optimera förbränningen och uppvärmningen av din badtunna. Monteras enkelt och snabbt på insidan genom luckans reglagehål.
Varumärke
KiramiBeskrivning
Reglerbart Luftspjäll Kirami till Vedkaminens Lucka är ett luftspjäll till Kiramis vedkaminer. Komplettera vedkaminen med detta praktiska luftspjäll för att enkelt reglera draget (lufttillförseln) och optimera förbränningen och uppvärmningen av din badtunna. Monteras enkelt och snabbt på insidan genom luckans reglagehål.
Egenskaper
| Varumärke | Kirami |
| Art.Nr. | SPELTI-CMC |
| Bredd | 265 mm |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 30 mm |
| Längd | 100 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Luftspläll |
| Vikt | 0,19 kg |
| EAN-nr | 6430036754624 |

