Sottvätt Kirami Spray 0,5 l
465 kr
30 dagars prisgaranti

Spray 0,5 l
465 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sottvätt Kirami Spray 0,5 l är ett tvättmedel som kan användas till att tvätta bort sot och svår smuts från kaminer, öppna spisar och eldstäder. Kiramis sottvätt sprayas på ytan som ska tvättas och den fungerar effektivt mot svår smuts på endast ett par minuter.
Varumärke
KiramiBeskrivning
Sottvätt Kirami Spray 0,5 l är ett tvättmedel som kan användas till att tvätta bort sot och svår smuts från kaminer, öppna spisar och eldstäder. Kiramis sottvätt sprayas på ytan som ska tvättas och den fungerar effektivt mot svår smuts på endast ett par minuter.
Egenskaper
| Varumärke | Kirami |
| Art.Nr. | PESU-N05 |
| Bredd | 100 mm |
| Tillbehörssort | Rengöring |
| Höjd | 290 mm |
| Längd | 40 mm |
| Produkttyp | Sottvätt |
| Vikt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 6430036753542 |
