Topphuv Kirami med Gnistgaller
fr.1 509 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

med Gnistgaller
1 509 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Topphuv Kirami med Gnistgaller är en topphuv med gnistgaller för Kiramis rökrör. Dessa fabrikstillverkade rökrörsdelar är tillverkade i syrafast stål.
Varumärke
KiramiBeskrivning
Topphuv Kirami med Gnistgaller är en topphuv med gnistgaller för Kiramis rökrör. Dessa fabrikstillverkade rökrörsdelar är tillverkade i syrafast stål.
Det är alltid bra att även ha en ordentlig topphuv med gnistgaller i rostfritt stål som håller gnistorna i schack. Gnistgallret minskar utsläpp av gnistor i omgivningen.
Egenskaper
| Varumärke | Kirami |
| Diameter | 120, 150 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 330 mm |
| Längd | 330 mm |
| Produkttyp | Topphuv |
| Vikt | 0,98 kg |
| Utförande | Till 120 mm Rökrör, Till 150 mm Rökrör |
