Topphuv Kirami med GnistgallerTill 150 mm Rökrör
1 639 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
150 mm

med Gnistgaller
Till 150 mm Rökrör
1 639 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Topphuv Kirami med Gnistgaller är en topphuv med gnistgaller för Kiramis rökrör. Dessa fabrikstillverkade rökrörsdelar är tillverkade i syrafast stål.
Varumärke
KiramiBeskrivning
Topphuv Kirami med Gnistgaller är en topphuv med gnistgaller för Kiramis rökrör. Dessa fabrikstillverkade rökrörsdelar är tillverkade i syrafast stål.
Det är alltid bra att även ha en ordentlig topphuv med gnistgaller i rostfritt stål som håller gnistorna i schack. Gnistgallret minskar utsläpp av gnistor i omgivningen.
Egenskaper
| Varumärke | Kirami |
| Art.Nr. | CH150S |
| Diameter | 150 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Utförande | Till 150 mm Rökrör |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 330 mm |
| Längd | 330 mm |
| Typ | Topphuv |
| Vikt | 0,98 kg |
| EAN-nr | 6430036759056 |
