Trappa Kirami Stepin
Rek. pris 1 749 kr
fr.1 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stepin
1 499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trappa Kirami Stepin är en trappa till badtunna som har rejäla gummitassar undertill så att den inte glider eller repar underlaget. Den relativt låga vikten på 7 kg gör den lätthanterlig. Trappan levereras semimonterad i kartong för enkelt slutmontage med tydlig monteringsanvisning. Tillverkas av Kirami i Finland.
Varumärke
KiramiBeskrivning
Trappa Kirami Stepin är en trappa till badtunna som har rejäla gummitassar undertill så att den inte glider eller repar underlaget. Den relativt låga vikten på 7 kg gör den lätthanterlig. Trappan levereras semimonterad i kartong för enkelt slutmontage med tydlig monteringsanvisning. Tillverkas av Kirami i Finland.
Denna trappa finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Kirami |
| Bredd | 660 mm |
| Höjd | 490 mm |
| Längd | 460 mm |
| Serie | Stepin |
| Typ | Trappa |
| Färg | Ceder, Svartbetsad, Värmebehandlad Furu |
| Material | Cederträ, Gran, Värmebehandlad furu |
| Vikt | 5,6, 6,1 kg |
