Trappa Kirami StepinVärmebehandlad furu
1 889 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Värmebehandlad Furu

Stepin
Värmebehandlad furu
1 889 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trappa Kirami Stepin är en trappa till badtunna som har rejäla gummitassar undertill så att den inte glider eller repar underlaget. Den relativt låga vikten på 7 kg gör den lätthanterlig. Trappan levereras semimonterad i kartong för enkelt slutmontage med tydlig monteringsanvisning. Tillverkas av Kirami i Finland.
Varumärke
KiramiBeskrivning
Trappa Kirami Stepin är en trappa till badtunna som har rejäla gummitassar undertill så att den inte glider eller repar underlaget. Den relativt låga vikten på 7 kg gör den lätthanterlig. Trappan levereras semimonterad i kartong för enkelt slutmontage med tydlig monteringsanvisning. Tillverkas av Kirami i Finland.
En stadig väldesignad trappa till badtunnor och spabad av ThermoWood (värmebehandlad furu). Kirami rekommenderar att ThermoWood-trappan oljas ett par gånger varje år, som görs enkelt med en svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Kirami |
| Art.Nr. | TWR50K |
| Bredd | 660 mm |
| Färg | Värmebehandlad Furu |
| Material | Värmebehandlad furu |
| Vikt | 6,1 kg |
| Höjd | 490 mm |
| Längd | 460 mm |
| Serie | Stepin |
| Produkttyp | Trappa |
| EAN-nr | 6430036753511 |

