Trappa Kirami till Step-A-Round
fr.2 565 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Step-A-Round
2 565 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trappa Kirami till Step-A-Round är en rejäl trappa till badtunna av vackert trä som med sin rundade form möjliggör att ställa flera bredvid varandra runt badtunnan och få breda trapplösningar med lyxiga bekväma i- och ursteg.
Varumärke
KiramiBeskrivning
Trappa Kirami till Step-A-Round är en rejäl trappa till badtunna av vackert trä som med sin rundade form möjliggör att ställa flera bredvid varandra runt badtunnan och få breda trapplösningar med lyxiga bekväma i- och ursteg.
Undertill sitter gummitassar så att trappan inte glider eller repar underlaget. Den tillverkas av Kirami i Finland och har en utmärk hållbarhet som åldras vackert och får en silvergrå patina. Den levereras semi-monterad med för enkel slutmontering enligt medföljande monteringsanvisning. Vikt 7,1 kg.
Egenskaper
| Varumärke | Kirami |
| Bredd | 710 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Längd | 800 mm |
| Serie | Step-A-Round |
| Produkttyp | Trappa |
| Färg | Brun, Ljusbrun |
| Material | Cederträ, Värmebehandlad furu |
| Vikt | 6,6, 8,6 kg |
