Pool Exit Toys 4x2 m PremiumBrun
15 449 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rektangulär pool som levereras med stege så att du enkelt och säkert kan ta dig upp och ner ur vattnet. Premiumversionen av denna pool innehåller en sandfilterpump. Pumpen i fråga rensar vattnet på ett mer effektivt och naturligt vis.
Varumärke
Exit ToysBeskrivning
Rektangulär pool som levereras med stege så att du enkelt och säkert kan ta dig upp och ner ur vattnet. Premiumversionen av denna pool innehåller en sandfilterpump. Pumpen i fråga rensar vattnet på ett mer effektivt och naturligt vis.
Linern består av 3 lager med PVC och polyester. Poolen stöttas av en extra kraftig ram med 50 mm diameter. Ramen ger optimal stabilitet och ser till att poolen står ordentligt. Stålprofilerna är galvaniserade och pulverlackerade för att garanterat hålla rosten borta.
Specifikationer:
Filter: Sandfilter
Filterkapacitet: 3028 l/h
Pump effekt: 70 W
Stege i metall med trappsteg i plast
Material liner: PVC
Specifikationer:
Filter: Sandfilter
Filterkapacitet: 3028 l/h
Pump effekt: 70 W
Stege i metall med trappsteg i plast
Material liner: PVC
Egenskaper
| Varumärke | Exit Toys |
| Art.Nr. | HF50753 |
| Utförande | Ovan Mark |
| Form | Rektangulär |
| Färg | Brun |
| Bredd | 200 cm |
| Längd | 400 cm |
| Djup | 90 cm |
| Volym | 7020 l |
| Material | Stål/PVC/Polyester |
| Produkttyp | Stålramspool |
| Höjd | 100 cm |
| EAN-nr | 8719743254275 |



