
Åttaformad Poolliner Planet PoolMönstrad Djup 150 cmPersia Blå, 625x360 cm
17 174 kr
30 dagars prisgaranti
Mönster
Mått (cm)
Beskrivning
Poolliner från Planet Pool för åttaformad pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Planet Pool |
|---|---|
| Art.Nr. | 501260035KBPB |
| Mönster | Persia Blå |
| Mått | 625x360 cm |
| Produkttyp | Poolliner |
| Material | PVC |
| Form | Åttaformad |
| Tjocklek | 0,75 mm |
| Djup | 150 mm |
| Djup | 150 cm |
| EAN-nr | 7340152901057 |

