Oval Poolliner Planet Pool Mönstrad Djup 150 cmPersia Blå, 800x420 cm
22 670 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Mönstrad Djup 150 cm
Persia Blå, 800x420 cm
22 670 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poolliner från Planet Pool för oval pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Varumärke
Planet PoolBeskrivning
Poolliner från Planet Pool för oval pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Planet Pool |
| Art.Nr. | 501260083KBPB |
| Typ | Poolliner |
| Tjocklek | 0,75 mm |
| Material | PVC |
| Bredd | 420 cm |
| Längd | 800 cm |
| Mönster | Persia Blå |
| Djup | 150 mm |
| Form | Oval |
| Mått | 800x420 cm |
| Djup | 150 cm |
| EAN-nr | 7340152901316 |
