Rektangulär Poolliner Planet Pool Enfärgad Djup 150 cm
fr.14 500 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Enfärgad Djup 150 cm
14 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poolliner från Planet Pool för rektangulär pool. För snäpp-in-list.Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Varumärke
Planet PoolBeskrivning
Poolliner från Planet Pool för rektangulär pool. För snäpp-in-list.Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Planet Pool |
| Typ | Poolliner |
| Tjocklek | 0,75 mm |
| Material | PVC |
| Djup | 150 mm |
| Färg | Blå |
| Form | Rektangulär |
| Djup | 150 cm |
| Bredd | 350 cm |
| Längd | 700 cm |
| Mått | 700x350, 800x400 cm |
