Rektangulär Poolliner Planet Pool Mönstrad Djup 150 cmMarmorerad, 1000x500 cm
31 740 kr
15 899 krSpara 50 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mönster:
Marmorerad
Mått:
1000x500 cm

Mönstrad Djup 150 cm
Marmorerad, 1000x500 cm
15 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poolliner från Planet Pool för rektangulär pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Varumärke
Planet PoolBeskrivning
Poolliner från Planet Pool för rektangulär pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Planet Pool |
| Art.Nr. | 501260804KBMA |
| Mönster | Marmorerad |
| Mått | 1000x500 cm |
| Typ | Poolliner |
| Material | PVC |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,75 mm |
| Djup | 150 cm |
| Diameter | 150 cm |
| EAN-nr | 7340152913883 |
