
Rund Poolliner Planet PoolMönstrad Djup 150 cm
fr.5 899 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Mönster
Välj Diameter
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poolliner från Planet Pool för rund pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Planet Pool |
|---|---|
| Produkttyp | Poolliner |
| Material | PVC |
| Form | Rund |
| Tjocklek | 0,75 mm |
| Djup | 150 mm |
| Djup | 150 cm |
| Mönster | Carrara, Persia Blå |
| Diameter | 350, 420, 500, 600 cm |
