Rund Poolliner Planet Pool Mönstrad Djup 150 cm
fr.5 899 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mönstrad Djup 150 cm
5 899 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poolliner från Planet Pool för rund pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Varumärke
Planet PoolBeskrivning
Poolliner från Planet Pool för rund pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Planet Pool |
| Typ | Poolliner |
| Tjocklek | 0,75 mm |
| Material | PVC |
| Djup | 150 mm |
| Form | Rund |
| Mönster | Carrara, Persia Blå |
| Diameter | 350, 420, 500, 600 cm |
| Djup | 150 cm |
