Rund Poolliner Planet Pool Mönstrad Djup 150 cmPersia Blå, Ø 600 cm
22 052 kr
10 699 krSpara 51 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mönster:
Persia Blå
Diameter:
600 cm

Mönstrad Djup 150 cm
Persia Blå, Ø 600 cm
10 699 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poolliner från Planet Pool för rund pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Varumärke
Planet PoolBeskrivning
Poolliner från Planet Pool för rund pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Planet Pool |
| Art.Nr. | 501260061KBPB |
| Mönster | Persia Blå |
| Diameter | 600 cm |
| Djup | 150 cm |
| Typ | Poolliner |
| Material | PVC |
| Form | Rund |
| Tjocklek | 0,75 mm |
| Djup | 150 mm |
| EAN-nr | 7340152901187 |
