Bottenduk Swim & Fun OvalLxB: 360 x 490 cm
1 149 kr
887 krSpara 23 %Kampanj29 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
490 cm

Oval
LxB: 360 x 490 cm
887 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bottenduk till swimmingpool. Använd alltid en bottenduk under poolen, för att skydda poolen mot småsten och rötter, så de inte penetrerar innerduken. En bottenduk förlänger därmed poolen livslängd.
Varumärke
Swim & FunBeskrivning
Bottenduk till swimmingpool. Använd alltid en bottenduk under poolen, för att skydda poolen mot småsten och rötter, så de inte penetrerar innerduken. En bottenduk förlänger därmed poolen livslängd.
Använd alltid en bottenduk under poolen för att skydda poolens innerduk (liner) mot små skarp sten, rötter som kan göra hål i linern. Bottenduken är producerad av en stark filt material och passar till alla pooler med dimensionerna 4,90 x 3,60 m.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swim & Fun |
| Art.Nr. | 2143 |
| Typ | Bottenduk |
| Bredd | 490 cm |
| Längd | 360 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Vikt | 3,91 kg |
| EAN-nr | 5704841021433 |


