Poolslang Swim & Fun 6,6 m Ø 32 mm Grå
449 kr
327 krSpara 27 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

6,6 m Ø 32 mm Grå
327 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Klassisk poolslang i plast på 6,6 meter och Ø32 mm. Poolslangen har en dubbel hylsa för varje 1,1 meter, så den kan enkelt delas upp i mindre bitar.
Varumärke
Swim & FunBeskrivning
Klassisk poolslang i plast på 6,6 meter och Ø32 mm. Poolslangen har en dubbel hylsa för varje 1,1 meter, så den kan enkelt delas upp i mindre bitar.
Klassisk Ø32 mm pool slang med dubbelmuff för var 1,1 meter, så den enkelt kan delas i mindre längder. Använd poolslangen för att ansluta poolen eller trädgårdspoolen till ett filtersystem, solvärmare och liknande.
Egenskaper
| Varumärke | Swim & Fun |
| Art.Nr. | 1503 |
| Typ | Slang |
| Färg | Grå |
| Bredd | 38 cm |
| Längd | 38 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 5704841158207 |
