Fast Charge Power Bank Xiaomi 20000mAh Redmi 18W
201 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

20000mAh Redmi 18W
201 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Fast Charge Power Bank Xiaomi 20000mAh Redmi 18W, en bra följeslagare för resor, tillräcklig för daglig användning.
Varumärke
XiaomiBeskrivning
Fast Charge Power Bank Xiaomi 20000mAh Redmi 18W, en bra följeslagare för resor, tillräcklig för daglig användning.
- Ladda Redmi Note 7 3,5 gånger, Mi 9T 3,5 gånger, Mi 9 4,5 gånger, iPhone XS 4,7 gånger
- Tvåvägs 18W snabbladdning
- Powerbanken stöder Max 18W effektinmatning via antingen Micro-USB eller USB-C-port
- Powerbanken stöder Max 18W effektutmatning för en enskild USB-A-port
- Dubbeltryck på batterinivåkontrollknappen för att starta laddningsläget med låg ström i 2 timmar, enkelt att ladda småströmsenheter som Mi Bluetooth-öronsnäckor eller Mi smarta band
- I enlighet med internationella flygstandarder, säkert att bäras på flygplanet
- Multi-skydd för att säkerställa säkerhet, som överladdningsskydd, hög temperaturskydd, kortslutningsskydd
Specifikationer
- Modell: PB200LZM
- Batterityp: Litium-polymerbatteri
- Batterikapacitet: 74Wh 3.7V (20000mAh)
- Driftstemperatur: 5°C~35°C
- Nominell kapacitet: 12000mAh (5.1V/3.6A)
- Mått: 154 x 73.6 x 27.3 mm
- Inmatningsportar: Micro-USB/USB-C
- Utmatningsportar: USB-A x 2
- Inmatning: 5V/2.1A, 9V/2.1A, 12V/1.5A
- Utmatning: 5.1V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A (Enkel USB-A-port) 5.1V/3.6A (Dubbel USB-A-port)
- Laddningstid: Cirka 7.5 timmar (9V/2A eller 12V/1.5A laddare) Cirka 10 timmar (5V/2A laddare)
- Förpackning: 20000mAh Redmi Power Bank x 1, Användarmanual x 1
Egenskaper
| Varumärke | Xiaomi |
| Art.Nr. | 26922 |
| Färg | Svart |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 162 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | VXN4304GL |
| Vikt | 0,54 kg |
| Bredd | 98 mm |
| EAN-nr | 6934177716874 |





