Kabinväska Cavalet Dalby
fr.1 039 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dalby
1 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dalby-kollektionen kombinerar ikonisk retrodesign med modern funktionalitet och hållbarhet. Med sin rena siluett och mjuka färgpalett är denna koffert lika mycket ett designobjekt som din praktiska resepartner.
Varumärke
CavaletBeskrivning
Dalby-kollektionen kombinerar ikonisk retrodesign med modern funktionalitet och hållbarhet. Med sin rena siluett och mjuka färgpalett är denna koffert lika mycket ett designobjekt som din praktiska resepartner.
Dalby finns i tre praktiska storlekar – perfekt för allt från weekendresan till långsemestern. Genomtänkta detaljer rakt igenom. Dubbelhjul för maximal stabilitet. Smarta avdelare och packband som håller allt på plats. Expanderbar. Integrerat TSA-lås för tryggare resor.
Egenskaper
| Varumärke | Cavalet |
| Material | ABS |
| Garanti | 5 år |
| Lås | Ja |
| Serie | Dalby |
| Typ | Kabinväska |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Bredd | 390 mm |
| Vikt | 2,6 kg |
| Hjul | 4 |
| Volym | 36 l |
| Färg | Mocka/Brun, Pistachio, Svart, Watermelon Pink |

