Kabinväska Cavalet Skottorp
fr.1 399 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Skottorp
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Upptäck Skottorp, resväskan med stil och smarta detaljer. Med sin unika och stilrena design sticker den ut på bagagebandet. Varje detalj är noggrant utformad för att göra din resa smidigare och roligare.
Varumärke
CavaletBeskrivning
Upptäck Skottorp, resväskan med stil och smarta detaljer. Med sin unika och stilrena design sticker den ut på bagagebandet. Varje detalj är noggrant utformad för att göra din resa smidigare och roligare.
Den helfodrade insidan är utrustad med praktiska packband och en smart avdelare som gör packningen enkel och överskådlig – så att du snabbt hittar det du behöver. Fast TSA-lås. Fyra tystgående hjul. Helt integrerat teleskophandtag.
Egenskaper
| Varumärke | Cavalet |
| Volym | 36 l |
| Material | Polypropylen |
| Garanti | 10 år |
| Lås | Ja |
| Serie | Skottorp |
| Typ | Kabinväska |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Bredd | 390 mm |
| Vikt | 2,6 kg |
| Hjul | 4 |
| Färg | Isblå, Klassisk Gul, Röd |

