Resväska Cavalet Dalby Large size
fr.1 699 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dalby Large size
1 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Dalby-kollektionen kombinerar ikonisk retrodesign med modern funktionalitet och hållbarhet. Med sin rena siluett och mjuka färgpalett är denna koffert lika mycket ett designobjekt som din praktiska resepartner.
Varumärke
CavaletBeskrivning
Dalby-kollektionen kombinerar ikonisk retrodesign med modern funktionalitet och hållbarhet. Med sin rena siluett och mjuka färgpalett är denna koffert lika mycket ett designobjekt som din praktiska resepartner.
Dalby finns i tre praktiska storlekar – perfekt för allt från weekendresan till långsemestern. Genomtänkta detaljer rakt igenom. Dubbelhjul för maximal stabilitet. Smarta avdelare och packband som håller allt på plats. Expanderbar. Integrerat TSA-lås för tryggare resor.
Egenskaper
| Varumärke | Cavalet |
| Volym | 114 l |
| Material | ABS |
| Garanti | 5 år |
| Lås | Ja |
| Serie | Dalby |
| Typ | Resväska |
| Djup | 350 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 510 mm |
| Vikt | 4,5 kg |
| Hjul | 4 |
| Färg | Mocka/Brun, Pistachio, Svart, Watermelon Pink |

