Ryggsäck Cavalet Ljusdal
fr.849 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ljusdal
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Letar du efter en ryggsäck som kombinerar smart design med praktiska detaljer? Ljusdal ryggsäck är det perfekta valet – oavsett om du är på resande fot eller behöver en pålitlig vardagsväska för din laptop och dina tillhörigheter.
Varumärke
CavaletBeskrivning
Letar du efter en ryggsäck som kombinerar smart design med praktiska detaljer? Ljusdal ryggsäck är det perfekta valet – oavsett om du är på resande fot eller behöver en pålitlig vardagsväska för din laptop och dina tillhörigheter.
Tillverkad i slitstarkt polyester och utrustad med reflekterande detaljer håller den dig synlig även i mörkret. Ryggsäcken finns i flera olika färger och har dessutom en smidig rem som gör att du enkelt kan fästa den på din kabinväska när du reser.
Den vadderade laptopfickan skyddar din dator, medan de smarta inner- och ytterfickorna hjälper dig att hålla ordning på allt – från laddare och nycklar till mobilen. På framsidan sitter en reflekterande rand som ger extra säkerhet
Den vadderade laptopfickan skyddar din dator, medan de smarta inner- och ytterfickorna hjälper dig att hålla ordning på allt – från laddare och nycklar till mobilen. På framsidan sitter en reflekterande rand som ger extra säkerhet
Egenskaper
| Varumärke | Cavalet |
| Volym | 26 l |
| Material | Polyester |
| Garanti | 2 år |
| Serie | Ljusdal |
| Typ | Ryggsäck |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Vikt | 0,72 kg |
| Färg | Beige, Navy Blue, Röd |

