Duffelväska American Tourister Urban Track Duffle/WH Small
Rek. pris 1 699 kr
fr.1 100 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Urban Track Duffle/WH Small
1 100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Urban Track Duffelväska Liten med hjul är kabingodkänd, lättpackad, har ett fast TSA-kombilås och komfortabla och lättåtkomliga handtag. Vår Urban Track-kollektion erbjuder väskor för resenären som värdesätter organiserad packning och god bärkomfort.
Varumärke
American TouristerBeskrivning
Urban Track Duffelväska Liten med hjul är kabingodkänd, lättpackad, har ett fast TSA-kombilås och komfortabla och lättåtkomliga handtag. Vår Urban Track-kollektion erbjuder väskor för resenären som värdesätter organiserad packning och god bärkomfort.
Våra duffelväskor erbjuder nu fasta TSA-lås som garanterar att dina tillhörigheter förvaras säkert. Med genomtänkta utvändiga detaljer så som främre handtag, tidlösa färger, svarta korsband och en volymindikator på sidan är denna kollektion ett måste för alla äventyrslystna. Låt Urban Track följa med dig vart du än går!
Väskan har måtten 35 x 55 x 20 cm, rymmer 55 L och väger 2,5 kg. Den är gjord av rPet polyester från 28 återvunna PET-flaskor.
Väskan har måtten 35 x 55 x 20 cm, rymmer 55 L och väger 2,5 kg. Den är gjord av rPet polyester från 28 återvunna PET-flaskor.
Egenskaper
| Varumärke | American Tourister |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Duffelväska |
| Volym | 55 l |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 35 cm |
| Storlek | 35x55x20 cm |
| Färg | Grön, Svart |
