
Ryggsäck Muurikkamed Kylfack
Rek. pris 445 kr
!
383 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ryggsäck Muurikka med Kylfack är en ryggsäcken som är lätt att ta med sig på utflykten. Den har kylfack för kylklamp. Mat och dryck hålls kalla i ca 12 timmar och varma i ca 6 timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Muurikka |
|---|---|
| Art.Nr. | 54920430 |
| Färg | Grå/Svart |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Ryggsäck |
| Djup | 14 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 6412450691303 |
