Golvtillbehör Pergo Smart Underlay 15m² Underlagsfoam
559 kr
429 krSpara 23 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Smart Underlay 15m² Underlagsfoam
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Underlagsfoam Pergo Smart Underlay 15 m2 är högkvalitetsfoam med tjocklek 3 mm med en densitet på 40 kg/m³. Lätt att lägga - vikbar.
Varumärke
PergoBeskrivning
Underlagsfoam Pergo Smart Underlay 15 m2 är högkvalitetsfoam med tjocklek 3 mm med en densitet på 40 kg/m³. Lätt att lägga - vikbar.
Storlek: 15000x1000 mm = 15 m2
Material: Extruderad polystyrenfoam
Fördelar: Golvtillbehör Pergo Smart Underlay 15m² Underlagsfoam
- Högkvalitetsfoam
- Lätt att lägga
- Storlek 15 m2
Material: Extruderad polystyrenfoam
Fördelar: Golvtillbehör Pergo Smart Underlay 15m² Underlagsfoam
- Högkvalitetsfoam
- Lätt att lägga
- Storlek 15 m2
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra underlag som är lätt att hantera
ChrisVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket nöjd med underlags mattan till Pergo golvet
LarsVerifierad köpare
för 1 år sedanFungerar som den skall
Mikael Verifierad köpare
för 1 år sedanGör vad det ska..
Egenskaper
| Varumärke | Pergo |
| Art.Nr. | 451173 |
| Area | 15 m2 |
| Tjocklek | 3 mm |
| Typ | Foam |
| Bredd | 1 m |
| Area | 15 m² |
| Längd | 15 m |
| EAN-nr | 5415125489930 |
