Textilgolv Kjellbergs ForceSvart 279
Pris/frp 1 645:-
329 kr/m²30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Force
Svart 279
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Textilgolv Force från Kjellbergs. Force är en textilplatta för både hem och offentliga miljöer. Mattan är praktisk och enkel att rengöra.
Varumärke
KjellbergsBeskrivning
Textilgolv Force från Kjellbergs. Force är en textilplatta för både hem och offentliga miljöer. Mattan är praktisk och enkel att rengöra.
Det enda du behöver göra är att fästa mattan med mattejp och när du behöver tvätta mattan så tar du bara bort den delen. Kjellbergs textilplattor är både hållbara och enkla att få på plats.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kjellbergs |
| Art.Nr. | 1783279 |
| Serie | Force |
| Utförande | Tuftad |
| Längd | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Tjocklek | 5,5 mm |
| Antal | 5 m²/frp |
| Antal | 20 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antistatisk | Ja |
| Typ | Textilplatta |
| Färg | Svart |
| Klass | 31 |
| Brandklass | Cfl-s 1 |
| Material | Polypropylen |
