Parkettgolv Tarkett Prestige Ek Pier 1-Stav
Rek. pris 1 359 kr/m²
Pris/frp 2 326,06:-
1 199 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Prestige Ek Pier 1-Stav
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 199 kr

Prestige erbjuder plankgolv och 3-stavsmönster med en ytbehandling av hårdvaxolja vilket ger en mjuk och exklusiv känsla. Varje design har sitt unika uttryck beroende på träets karaktär och ytans struktur. Samtida och skandinaviskt utseende med naturliga olikheter och nyanser.
Varumärke
TarkettBeskrivning
Prestige erbjuder plankgolv och 3-stavsmönster med en ytbehandling av hårdvaxolja vilket ger en mjuk och exklusiv känsla. Varje design har sitt unika uttryck beroende på träets karaktär och ytans struktur. Samtida och skandinaviskt utseende med naturliga olikheter och nyanser.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 7876030 |
| Serie | Prestige |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Hårdvaxolja |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 162 mm |
| Tjocklek | 14 mm |
| Slitskikt | 3,5 mm |
| Antal | 1,94 m²/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| EAN-nr | 5902662026532 |

