Trägolv Tarkett Shade Ek Cotton White, Proteco Natura 3-Stav Parkettgolv
Rek. pris 569 kr/m²
Pris/frp 1 433,74:-
539 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Shade Ek Cotton White, Proteco Natura 3-Stav Parkettgolv
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Trendiga, funktionella och lackade trägolv i kollektionen Shade framställs i många färgnyanser och toner. Golvets alla färgställningar är noga utvalda för att matcha skandinaviska inredningstrender och stilar. Oavsett om du föredrar varma eller kalla nyanser finns det något för dig
Varumärke
TarkettBeskrivning
Trendiga, funktionella och lackade trägolv i kollektionen Shade framställs i många färgnyanser och toner. Golvets alla färgställningar är noga utvalda för att matcha skandinaviska inredningstrender och stilar. Oavsett om du föredrar varma eller kalla nyanser finns det något för dig
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 8723926 |
| Serie | Shade |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 3-Stav |
| Ytbehandling | Proteco Natura |
| Längd | 2281 mm |
| Bredd | 194 mm |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal | 2,66 m²/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| EAN-nr | 5902662065111 |


