Parkettgolv Bjelin Veglia Ek Vit 3-Stav
799 kr/m²Pris/frp 1 132,56:-
429 kr/m²Spara 46 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Veglia Ek Vit 3-Stav
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alla Bjelins härdade trägolv använder patenterad teknik från Välinge Innovation: Woodura – en miljösmart teknik som maximerar användandet av råvaran och skapar en golvyta som är tre gånger hårdare, mer stöttålig och håller längre.
Varumärke
BjelinBeskrivning
Alla Bjelins härdade trägolv använder patenterad teknik från Välinge Innovation: Woodura – en miljösmart teknik som maximerar användandet av råvaran och skapar en golvyta som är tre gånger hårdare, mer stöttålig och håller längre.
Egenskaper
| Varumärke | Bjelin |
| Art.Nr. | 29135 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 3-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Tjocklek | 14,5 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,64 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Fog | 5G |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| Färg | Vit |
| Garanti | 20 år |
| Tillverkarens Art.Nr. | 29135 |
| EAN-nr | 7350084452701 |



