Parkettgolv Kährs Nouveau Taupe Mattlackad Ek 1-stav
1 718 kr/m²Pris/frp 2 190,72:-
978 kr/m²Spara 43 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Nouveau Taupe Mattlackad Ek 1-stav
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trägolv Kährs Nouveau Taupe Mattlackad Ek 1-stav med stora färgvaiationer, kvistar och ådringar. I sorteringen förekommer fyllda kvistöppningar och sprickor samt märgstrålar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trägolv Kährs Nouveau Taupe Mattlackad Ek 1-stav med stora färgvaiationer, kvistar och ådringar. I sorteringen förekommer fyllda kvistöppningar och sprickor samt märgstrålar.
Tänk på att lägga på 5-10 % spill när du köper golv.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 452546 |
| Serie | Kährs Original |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Sortering | Lively |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 187 mm |
| Tjocklek | 15 mm |
| Slitskikt | 3,5 mm |
| Kollektion | Classic Nouveau Collection |
| Antal | 2,24 m²/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | Woodloc 5S |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Yta | Borstad |
| Nyans | Mörkt |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens Art.Nr. | 151N9AEK18KW200 |
| Certifiering | Svanenmärkt |
| Garanti | 30 år |
| EAN-nr | 7393969046435 |

