Parkettgolv NQD Oak Hampton
Pris/frp 2 278,55:-
995 kr/m²Se priset!
30 dagars prisgaranti

Oak Hampton
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna hårt borstade långa och extra breda plankan är framtagen för dig som vill ha det lilla extra. En härlig ljus färg som släpper igenom ekens naturliga kvistar. Vit infärgning gör golvet modernt och designat. Utseendet är rått och industriellt. Varje planka är unik med variation på både karaktär och kulör. Installerar du Oak Hamton så kommer du att kunna njuta av ett lyxigt och vackert golv i många år.För den detaljsökande och modemedvetna personen är detta ett golv utöver det vanliga. Med hjälp av lätt fasade kanter på långsidorna framhäver man varje plankas unikitet.
Varumärke
NQDBeskrivning
Denna hårt borstade långa och extra breda plankan är framtagen för dig som vill ha det lilla extra. En härlig ljus färg som släpper igenom ekens naturliga kvistar. Vit infärgning gör golvet modernt och designat. Utseendet är rått och industriellt. Varje planka är unik med variation på både karaktär och kulör. Installerar du Oak Hamton så kommer du att kunna njuta av ett lyxigt och vackert golv i många år.För den detaljsökande och modemedvetna personen är detta ett golv utöver det vanliga. Med hjälp av lätt fasade kanter på långsidorna framhäver man varje plankas unikitet.
Egenskaper
| Varumärke | NQD |
| Art.Nr. | 15JDD1E07OCAEX6 |
| Serie | Exclusive Collection |
| Träslag | Ek |
| Ytbehandling | Naturolja |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Tjocklek | 14 mm |
| Slitskikt | 3 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,29 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 8 st/frp |
| Fog | Klickfog Välinge 2G |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| Nyans | Grå |
| Färg | Grå |
| Kant | 4 sidor |
| EAN-nr | 7350088370339 |


