Parkettgolv Pergo Langeland Pro Nordic Polar Ek 1-Stav
Pris/frp 4 247,50:-
1 699 kr/m²30 dagars prisgaranti

Langeland Pro Nordic Polar Ek 1-Stav
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förstklassiga hem förtjänar golv av samma kvalitet. Föreställ dig att vakna upp till solens första strålar som sveper över ditt majestätiska golv – varje dag får en extra glimt av elegans. Langelandkollektionen, med sina breda plankor och stiliga dekorer, skapar en lugn och harmonisk atmosfär i ditt hem. Välj den tidlösa Nordic Polar Ek för ett golv som utstrålar både naturlig skönhet och hållbarhet. Med fyrsidig fasning och åtta noggrant utvalda dekorer får du ett golv som både är enkelt att installera och ger en inbjudande känsla i varje rum.
Varumärke
PergoBeskrivning
Förstklassiga hem förtjänar golv av samma kvalitet. Föreställ dig att vakna upp till solens första strålar som sveper över ditt majestätiska golv – varje dag får en extra glimt av elegans. Langelandkollektionen, med sina breda plankor och stiliga dekorer, skapar en lugn och harmonisk atmosfär i ditt hem. Välj den tidlösa Nordic Polar Ek för ett golv som utstrålar både naturlig skönhet och hållbarhet. Med fyrsidig fasning och åtta noggrant utvalda dekorer får du ett golv som både är enkelt att installera och ger en inbjudande känsla i varje rum.
Egenskaper
| Varumärke | Pergo |
| Art.Nr. | 521730 |
| Serie | Langeland |
| Mönster | 1-Stav |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Tjocklek | 13 mm |
| Antal | 2,496 m²/frp |
| Antal | 4 st/frp |
| Fog | PerfectFold 3.0 |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Yta | Stay Clean Technology |
| Färg | Trä/natur |
| Garanti | Livstid |
| Kant | Fasad |
| EAN-nr | 5401013660536 |




