Parkettgolv Pergo Svalbard Lighthouse Ek 1-Stav
Pris/frp 2 617,06:-
1 349 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Svalbard Lighthouse Ek 1-Stav
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 199 kr

Förstklassiga hem förtjänar förstklassiga golv. Att vakna upp till soluppgången när ljuset sveper över ditt majestätiska golv gör att varje dag känns lite mer speciell. Med de breda plankorna i Svalbardkollektionen kan du skapa en lugn bas i dina rum. Med åtta olika dekorer, fyrsidig fasning och PerfectFold™-installation är det enkelt att välja, installera och njuta av den hemtrevliga känslan som Svalbard ger.
Varumärke
PergoBeskrivning
Förstklassiga hem förtjänar förstklassiga golv. Att vakna upp till soluppgången när ljuset sveper över ditt majestätiska golv gör att varje dag känns lite mer speciell. Med de breda plankorna i Svalbardkollektionen kan du skapa en lugn bas i dina rum. Med åtta olika dekorer, fyrsidig fasning och PerfectFold™-installation är det enkelt att välja, installera och njuta av den hemtrevliga känslan som Svalbard ger.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Pergo |
| Art.Nr. | W1248-03794-3 |
| Serie | Svalbard |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Extra Mattlack |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal | 1,936 m²/frp |
| Antal | 4 st/frp |
| Fog | PerfectFold 3.0 |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Yta | Stay Clean Technology |
| Färg | Trä/natur |
| Garanti | Livstid |
| Kant | Fasad |
| Montering | Klick |
| EAN-nr | 5401013657932 |




