Parkettgolv Tarkett Pure Ek Rustic DuoPlank
Pris/frp 2 550,94:-
959 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Pure Ek Rustic DuoPlank
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TarkettBeskrivning
Pure är en ödmjuk hyllning
till rent trä som ek, ask,
björk, bok, lönn och valnöt.
Här får ursprung, hållbarhetoch funktionalitet gå företrender och serien bjuderpå oförädlade mönster somnaturen själv har skapat dem.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 8727003 |
| Serie | Pure |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 2-Stav |
| Ytbehandling | Lack |
| Längd | 2281 mm |
| Bredd | 194 mm |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal | 2,66 m²/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Utseende | Ek |
| Typ | Parkettgolv |
| Nyans | Ljust |
| Färg | Trä/natur |
| EAN-nr | 7392662000225 |

