Tarkett Parkettgolv Shade Ek Stone Grey Plank
Rek. pris 1 359 kr/m²
Pris/frp 2 308,60:-Lägsta totalpris 9 234,40:-
1 190 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Parkettgolv Shade Ek Stone Grey Plank
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 199 kr

Shade är eleganta golv i brett urval av
naturliga färger. Här ger bearbetning och
lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt
och ombonat på samma gång. Välj din stil!
Varumärke
TarkettBeskrivning
Shade är eleganta golv i brett urval av
naturliga färger. Här ger bearbetning och
lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt
och ombonat på samma gång. Välj din stil!
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 7876088 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Slitskikt | 3,6 mm |
| Tjocklek | 14 mm |
| Bredd | 162 mm |
| Nyans | Mörkt |
| Fog | 2-lock |
| Typ | Parkettgolv |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | Shade |
| Längd | 2000 mm |
| Antal | 6 st/frp |
| Antal | 1,94 m²/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| EAN-nr | 5902662029335 |


