
Komposittrall gopWoodlon Grande
fr. 329 kr/lpmfr. 375 kr/lpmPris/frp 1 776,60:-
Spara 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Specialtransport
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

GOP Woodlon Grande är en exklusiv solid träkomposit med en bredd och färg som ger ditt utegolv en rustik look som påminner om gamla brädgolv. Den strukturerade ytan har en naturtrogen trästruktur i slitstark polymer 360 grader som kapslar in brädan och gör golvet motståndskraftigt mot fläckar och skandinaviskt klimat.
Varumärke
Beskrivning
GOP Woodlon Grande är en exklusiv solid träkomposit med en bredd och färg som ger ditt utegolv en rustik look som påminner om gamla brädgolv. Den strukturerade ytan har en naturtrogen trästruktur i slitstark polymer 360 grader som kapslar in brädan och gör golvet motståndskraftigt mot fläckar och skandinaviskt klimat.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
|---|---|
| Serie | Woodlon |
| Längd | 5400 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Produkttyp | Komposittrall |
| Färg | Grå, Valnöt |
| Åtgång | 4,7 lpm/m2 |
| Material | Träkomposit, 55% träfiber och 45% polyeten. Ytskikt av polymer. |
| Antal | 1,14 st/m2 |
| Dimension | 22,5x210 mm |
| Vikt | 29,2 kg |
| Höjd | 22,5 mm |

