


Startbräda Kärnsund Wood LinkDoubleDeck+ 23x140x2800 mm
fr. 130 kr/lpmPris/frp 726:-
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Används i ytterkanterna av din trall eller som trappnos till trappan. Fästs med startclips.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kärnsund Wood Link |
|---|---|
| Längd | 2800 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Tjocklek | 23 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Produkttyp | Startbräda |
| Yta | Trästruktur Borstad |
| Färg | Anthracite, Coffee, Nougat, Silver |
| Åtgång | 6,9 lpm/m2 |
| Material | Träkomposit |
| Antal | 2,46 st/m2 |
| Bredd | 140 cm |




