Startbräda Kärnsund Wood Link DoubleDeck+ 23x140x2800 mm
Pris/frp 726:-
fr.130 kr/lpmSe priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

DoubleDeck+ 23x140x2800 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Kärnsund Wood LinkBeskrivning
Används i ytterkanterna av din trall eller som trappnos till trappan. Fästs med startclips.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kärnsund Wood Link |
| Längd | 2800 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Tjocklek | 23 mm |
| Antal | 2 st/frp |
| Typ | Startbräda |
| Yta | Trästruktur Borstad |
| Färg | Anthracite, Coffee, Nougat, Silver |
| Åtgång | 6,9 lpm/m2 |
| Material | Träkomposit |
| Antal | 2,46 st/m2 |


