





Kantbräda gopWoodlon Grande Light Grey
359 kr/lpm 409 kr/lpmPris/frp 1 938,60:-
Spara 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Specialtransport
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Kantbräda med monteringsspår enbart på en sida. Används som trappnos eller ram runt utegolvet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | LH00005254 |
| Serie | Woodlon |
| Längd | 5400 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Produkttyp | Kantbräda |
| Färg | Grå |
| Material | Träkomposit, 55% träfiber och 45% polyeten. Ytskikt av polymer. |
| Vikt | 19,12 kg |
| Höjd | 22,5 mm |
| EAN-nr | 7392814050818 |
