Kantlist Bergo System 2 Cedar Wood 4-pack
126 kr/frp
90 kr/frpSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

System 2 Cedar Wood 4-pack
90 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bergo Kantlist används som praktisk och snygg avslutning där Bergogolvet inte möter vägg eller kant. Kantlisten är lätt att montera. Storlek 300x55 mm. 5 st/frp
Varumärke
BergoBeskrivning
Bergo Kantlist används som praktisk och snygg avslutning där Bergogolvet inte möter vägg eller kant. Kantlisten är lätt att montera. Storlek 300x55 mm. 5 st/frp
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bergo |
| Art.Nr. | 470CW |
| Serie | System 2 |
| Längd | 376 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Tjocklek | 10 mm |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Produkttyp | Kantlist |
| Färg | Brun |

