Bamburegel Dasso XTR-regel
Rek. pris 119 kr/lpm
Pris/frp 510:-
85 kr/lpm30 dagars prisgaranti

XTR-regel
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
DassoBeskrivning
Regel för dasso bambuterrass.
Dessa reglar är avsedda för att användas tillsammans med Dasso bambuterrass.
Egenskaper
| Varumärke | Dasso |
| Art.Nr. | BAXTRJ40-60-UAC |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Tjocklek | 40 mm |
| Antal | 3 st/frp |
| Typ | Regel |
| Material | Bambu |
| Dimension | 2000x60 mm |



