Markeringslist Hestraplattan Universa Emerald Green
Rek. pris 23 kr
19 kr
30 dagars prisgaranti

Universa Emerald Green
19 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HestraplattanBeskrivning
Tillbehör till golvplatta Universa
Markeringslister kan användas för att avgränsa en yta, då bör man välja en avvikande färg från övriga golvplattor i installationen, eller som passbit, i de fall installationen inte kräver en hel golvplatta för att täcka installationsytan.
Egenskaper
| Varumärke | Hestraplattan |
| Art.Nr. | 6255-1580-32 |
| Serie | Universa |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 75 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Utseende | Plast |
| Typ | Markeringslist |
| Färg | Emerald Green |

