Kakel Tenfors Rustik Vit Slät Matt 10x20 cm
285 kr/m²
30 dagars prisgaranti

Rustik Vit Slät Matt 10x20 cm
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kakel Vit Slät Matt 10x20 är ett klassiskt kakel med matt, slät yta. Ett neutralt kakel som kan varieras genom att montera plattorna i olika mönster. Kan placeras i både kök och badrum, men fungerar även till väggar i andra områden.
Varumärke
TenforsBeskrivning
Kakel Vit Slät Matt 10x20 är ett klassiskt kakel med matt, slät yta. Ett neutralt kakel som kan varieras genom att montera plattorna i olika mönster. Kan placeras i både kök och badrum, men fungerar även till väggar i andra områden.
Eventuella reklamationer görs innan montering. Reklamationer efter montering godkänns ej. Priset är per kvadratmeter, men produkten säljs endast i hela paket. Tänk på att plattan kan se något annorlunda ut i verkligheten då bildkvaliteten skiljer sig mycket från skärm till skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Tenfors |
| Art.Nr. | VA-PT05746 |
| Färg | Vit |
| Mått | 10x20 cm |
| Tjocklek | 6,8 mm |
| Storlek | 10x20 cm |
| Antal | 1 m2/frp |
| Antal | 50 st/frp |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Typ | Kakel |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Kant | Rund |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | Rustik |
| Yta | Matt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Frostsäker | Nej |




